Лінійка, присвячена пям'яті жертв Голодомору

 

Лінійка, присвячена пям'яті жертв Голодомору

Наслідки голодомору - це і великі духовні втрати, які цифрами не зміряти        Щоб не повторилися такі страшні події, ми повинні знати і пам’ятати про них, та зробити все для того, щоб бітьше не допустити такої трагедії у своєму житті і в житті майбутніх поколінь. 

        Пам'яті мільйонів українських людей, які загинули мучинецькою смертю від голоду, заподіяного тоталітаризмом, пам'яті мільйонів синів і дочок України, чиє життя забрала жорстока репресивна машина, присвячена наша лнійка пам’яті. 

        1933 рік. Найчорніший час в історії України, що випав на долю однієї з найродючіший країн. Жахливо навіть через 85 роки ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю. Досі не віриться, що тут раптово зник хліб, люди лишилися без зернини. І це у врожайний 1932 рік. Пухли старі і малі, вмирали роди і села. Смерть бродила на шляхах, на полі, в хатах.

       Все менше і менше залишається людей які пережили ті страшні часи 1932-1933року. Але коли чуєш їх спогади, то серце кров’ю обливається, а по тілу біжать мурашки. 

        Зараз щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях, де насипані великі могили або колективні. Воістину говорять колективний голод, колективний холод, біль і страждання, колективна смерть, вони й понині кровоточать у серцях тих, хто пережив страшні роки, а тепер дістав таку можливість розповідати, свідчити, переконувати.

В Україні в 1932 -1933 роках вмирало
17 людей щохвилини,

1000 – щогодини,
25 000 – щодня.

       День пам'яті жертв голодоморів - щорічни національни пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу истопада.

 

 

 Создан 26 ноя 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником